Lampa do paznokci Neonail Futuro Touch 22W/48 (9365)
Zdjęcia 14 |
Neonail Futuro Touch 22W/48 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Neonail 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Neonail.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Neonail Futuro Touch 22W/48
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEONAIL Lampa LED 22W/48 FUTURO TOUCH do utwardzania manicure hybrydowego | 108 zł |
Lampa LED Futuro Touch 22W/48 NeoNail | 230 zł |
Neonail Lampa do paznokci Led Uv Futuro Touch 22W/48 | 170 zł |
NEONAIL Lampa Led Futuro Touch 22w/48 | 180 zł |
NEONAIL Futuro Touch lampa LED do paznokci hybrydowych oraz żelowych 22W/4 | 175 zł |
Neonail Lampa Led Futuro Touch 22W/48 | 173 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →