Poręcze Neo-Sport NS-318
Zdjęcia 10 |
Neo-Sport NS-318 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Neo-Sport 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Neo-Sport.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Neo-Sport NS-318
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Neo-sport Drążek do dipów, podciągania, ścienny, Neo-sport, 69x14x37 cm, c | 210 zł |
Neo-Sport Poręcze ścienne NS-318 | 159 zł |
Drążek Do Podciągania Ćwiczeń Dipów Na Ścianę | 120 zł |
DRĄŻEK DO DIPÓW POMPEK PORĘCZ ĆWICZENIA MIĘSNI BRZUCHA Z UCHWYTAMI ŚCIENN | 167 zł |
Drążek do dipów i podciągania na ścianę Neo-Sport NS-318 | 130 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →