Piła ręczna NEO 63-120
Zdjęcia 7 |
NEO 63-120 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 63-120
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEO TOOLS Bushcraft brzeszczot ręczny 43 cm piła składana piła ręczna piła | 62 zł |
Neo Piła (Piła ręczna bushcraftowa 43 cm) | 54 zł |
Neo Neo Piła ręczna bushcraftowa 43 cm | 52 zł |
NEO Piła ręczna bushcraftowa 43 cm 63-120 | 43 zł |
Piła do drewna NEO 63-120 | 49 zł |
Piła ręczna bushcraftowa 43 cm | 56 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →