Piła ręczna NEO 41-166
Zdjęcia 6 |
NEO 41-166 400 mm450 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 41-166
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEO TOOLS Piła ręczna piła szablasta piła ogrodowa brzeszczot do drewna 40 | 43 zł |
Neo Piła płatnica 41-166 | 34 zł |
Neo Neo Piła płatnica 450 mm, 11 TPI | 32 zł |
Piła płatnica 450 mm, 11 TPI | 32 zł |
Piła NEO 41-166 | 34 zł |
Piła NEO 41-166 | 34 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →