Piła ręczna NEO 41-011
NEO 41-011 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 41-011
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pia patnica 400 mm 7 TPI PTFE NEO TOOLS 41-011 | 56 zł |
Piła NEO 41-011 | 44 zł |
NEO Piła płatnica 400 mm, 7 TPI, PTFE 41-011 | 49 zł |
Modyfikacje modelu:
- Model 41-011 - długość ostrza 400 mm
- Model 41-016 - długość ostrza 450 mm
- Model 41-021 - długość ostrza 500 mm
Modyfikacje NEO 41-011
Ceny na NEO 41-011 |
---|---|---|---|---|
NEO 41-011 | od 44 zł | 5 oferty | ||
NEO 41-016 | od 55 zł | 4 oferty | ||
NEO 41-021 | od 30 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →