Piła łańcuchowa NAX 100C
Wideo 1Zdjęcia 8 |
NAX 100C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAX 100C
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piła spalinowa NAX 100C Briggs&Stratton | 480 zł |
Nac Nax piła spalinowa 25,4cc nax100c | 537 zł |
Piła spalinowa NAX 100C Briggs&Stratton NAX100C | 480 zł |
Piła spalinowa NAX 100C Briggs&Stratton | 480 zł |
Pilarka NAX NAX100C, 750 W | 509 zł |
PIŁA SPALINOWA ŁAŃCUCHOWA NAX GAŁĘZIÓWKA BRIGGS | 509 zł |
Pilarka spalinowa NAX 100C z silnikiem 25,4cc na licencji Briggs&Stratton | 484 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →