Plecak NATEC Bharal 14.1 (NTO-1704)
Zdjęcia 14 |
NATEC Bharal 14.1 |
|
Zamek szyfrowy, interfejs USB, wbudowana osłona przeciwdeszczowa, ukryta kieszeń tylna.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NATEC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NATEC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NATEC Bharal 14.1
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Natec Torba Plecak Notebook Bharal 14,1 cala Szary AONATNP00000012 | 86 zł |
Plecak na laptopa NATEC BHARAL 14.1' ciemnoszary | 87 zł |
Plecak na laptopa NATEC Bharal 14.1 cali Szary | 100 zł |
Natec Torba Plecak Notebook Bharal 14,1 cala Szary 56954 | 86 zł |
NATEC Torba Plecak Notebook Bharal 14,1 cala Szary | 109 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →