Opona letnia Nankang AS-1 255/40 R18 99Y
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Nankang AS-1 255/40 R18 99Y 255/40 R18 99 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nankang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nankang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nankang AS-1 255/40 R18 99Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nankang AS-1 (255/40 R18 99Y) JB452 | 441 zł |
Nankang AS-1 ( 255/40 ZR18 99Y XL ) JB452 | 457 zł |
Nankang AS-1 ( 255/40 ZR18 99Y XL ) | 463 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nankang AS-1 255/40 R18 99Y
Ceny na Nankang AS-1 255/40 R18 99Y |
---|---|---|---|---|
Nankang AS-1 255/40 R18 99Y | od 441 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →