Piła łańcuchowa NAC CST45-40-02AC
Zdjęcia 6 |
NAC CST45-40-02AC 1.77 kWh / 400 mm / 45 cm³, łańcuch NAC2.2 kWh / 450 mm / 49.3 cm³, łańcuch NAC2.2 kWh / 450 mm / 49.3 cm³, łańcuch Oregon |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAC CST45-40-02AC
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piła spalinowa NAC CST45-40-02AC | 500 zł |
Pilarka spalinowa 2,45KM CST45-40-02AC NAC | 399 zł |
Piła spalinowa NAC CST45-40-02AC | 469 zł |
Piła Spalinowa Łańcuchowa Pilarka do drewna Nac 40 cm 45cm3 2,45KM 20,8 m/ | 499 zł |
Piła spalinowa NAC CST45-40-02AC | 500 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje NAC CST45-40-02AC
Ceny na NAC CST45-40-02AC |
---|---|---|---|---|
NAC CST45-40-02AC | od 399 zł | 15 oferty | ||
NAC CST52-45-01AC | od 466 zł | 13 oferty | ||
NAC CST52-45AO | od 549 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →