Piła łańcuchowa NAC CST61-50AOW
Zdjęcia 5 |
NAC CST61-50AOW gaźnik NACgaźnik WALBRO |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAC CST61-50AOW
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piła spalinowa NAC CST61-50AOW | 740 zł |
Nac Nac Piła spalinowa 61cc 50cm oregon / walbro cst61-50aow | 787 zł |
Piła spalinowa NAC CST61-50AOW | 740 zł |
Piła Spalinowa Łańcuchowa Pilarka Nac 50 cm 61,5 cm3 2,85 kW Oregon Mocna | 739 zł |
pokaż 4 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości piły NAC CST61-50AOW:
- Pojemność zbiornika oleju wynosi 0,26 l
- Model CST61-50AC - Gaźnik marki NAC
- Model CST61-50AOW - gaźnik marki WALBRO
Modyfikacje NAC CST61-50AOW
Ceny na NAC CST61-50AOW |
---|---|---|---|---|
NAC CST61-50AC | od 587 zł | 11 oferty | ||
NAC CST61-50AOW | od 669 zł | 9 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →