Odżywka białkowa Myprotein Vegan Blend 1 kg
Wideo 8 |
Myprotein Vegan Blend 1 kg 1 kg2.5 kg |
|
Zawiera również białko konopne.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Myprotein 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Myprotein.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Myprotein Vegan Blend 1 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MyVegan Mieszanka białka od MyProtein Naturalny wegański proszek białkowy | 300 zł |
MyProtein MYPROTEIN Vegan Protein Blend 1000g Chocolate | 144 zł |
MyVegan Vegan Protein Blend białko wegańskie smak Chocolate 1000 g | 105 zł |
Wegańska Mieszanka Białkowa - 1kg - Bez smaku | 172 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Myprotein Vegan Blend
Ceny na Myprotein Vegan Blend |
---|---|---|---|---|
Myprotein Vegan Blend 1 kg | od 105 zł | 4 oferty | ||
Myprotein Vegan Blend 2.5 kg | od 382 zł | 1 oferta |
Polecamy