Протеїн Myprotein Impact Whey Protein 2.5 кг
Відео 20Фото 4 |
Myprotein Impact Whey Protein 2.5 kg |
|
Сироватковий протеїн виробника Myprotein можна віднести до спортивних добавок середньої цінової категорії. Незважаючи на фасування в 2.5 кг (у продажу також зустрічаються варіації на 1 і 5 кг) в якості упаковки тут передбачений пакет. Такий варіант займе менше місця і буде зручніше при транспортуванні, ніж банку, але при цьому процес висипання порошку може бути трохи важче. Заявлено, що протеїн Myprotein Impact Whey Protein 2.5 кг виготовлений виключно з натуральних продуктів, не містить глютен і підходить вегетаріанцям.
Непрямим підтвердженням високої якості спортпіта є найвища оцінка незалежної дослідницької лабораторії Labdoor. Одна порція добавки дорівнює 25 грам (відповідно всього в пакеті знаходиться порошок на 100 прийомів). Концентрація білка досягає 84% або 21 г.решта 4 грами припадають на вуглеводи і жири, а загальна калорійність порції не перевищує 103 ккал. До додаткових переваг можна віднести різноманіття смаків: покупець має право вибирати понад ніж з 40 видів, серед яких є різні шоколадні, ванільні, фруктові та інші варіації.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Myprotein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Myprotein.
Купити Myprotein Impact Whey Protein 2.5 кг
Усі ціни 19 →MyProtein Impact Whey Protein Naturalna Czekolada 25kg MyProtein Impact Pr | 405 zł |
MyProtein Impact Whey Protein białko serwatkowe smak Vanilla 2500 g | 299 zł |
Białko Serwatkowe (Impact Whey Protein) - 2.5kg - Kokos | 425 zł |
MyProtein Impact Whey Protein białko serwatkowe smak Banana 2500 g | 299 zł |
MyProtein Impact Whey Protein białko serwatkowe smak Unflavoured 2500 g | 299 zł |
Модификації Myprotein Impact Whey Protein
Ціни на Myprotein Impact Whey Protein |
---|---|---|---|---|
Myprotein Impact Whey Protein 0 кг | від 9 zł | 24 пропозиції | ||
Myprotein Impact Whey Protein 0.3 кг | від 69 zł | 4 пропозиції | ||
Myprotein Impact Whey Protein 0.5 кг | від 99 zł | 6 пропозицій | ||
Myprotein Impact Whey Protein 1 кг | від 111 zł | 34 пропозиції | ||
Myprotein Impact Whey Protein 2.5 кг | від 299 zł | 19 пропозицій | ||
Myprotein Impact Whey Protein 5 кг | від 775 zł | 2 пропозиції |