Odżywka białkowa Myprotein Impact Whey Isolate 0.5 kg
Wideo 16 |
Myprotein Impact Whey Isolate 0.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Myprotein 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Myprotein.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Myprotein Impact Whey Isolate 0.5 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Izolat serwatki (Impact Whey Isolate) - 500g - Wanilia | 169 zł |
Izolat serwatki (Impact Whey Isolate) - 500g - Czekoladowe Brownie | 169 zł |
Izolat serwatki (Impact Whey Isolate) - 500g - Naturalna wanilia | 169 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Myprotein Impact Whey Isolate
Ceny na Myprotein Impact Whey Isolate |
---|---|---|---|---|
Myprotein Impact Whey Isolate 0.5 kg | od 169 zł | 3 oferty | ||
Myprotein Impact Whey Isolate 1 kg | od 165 zł | 13 oferty | ||
Myprotein Impact Whey Isolate 2.5 kg | od 400 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →