Odżywka białkowa Mutant Whey Protein 2.3 kg
Wideo 19 |
Mutant Whey Protein 2.27 kg 2.3 kg4.5 kg |
|
Białko marki Mutant to koncentrat serwatki reprezentujący średni przedział cenowy. Odżywka sportowa 2,3 kg oferowana jest w opakowaniu, które zajmuje stosunkowo mało miejsca i jest nieco łatwiejsze w transporcie niż puszka. Dostępne są inne opcje pakowania, w tym 900 gramów, 1,8 i 4,5 kg. Klienci mogą również wybierać spośród wielu smaków, w tym popularnych opcji, takich jak czekoladowy, ciasteczkowy, waniliowy, truskawkowy, czekoladowy brownie i nie tylko.
Ponadto stwierdzono, że jako słodzik nie stosuje się aspartamu, ale najbezpieczniejszą sukralozę. Protein Mutant Whey Protein 2,3 kg zaleca się spożywać dwa razy dziennie. W związku z tym paczka 2,3 kg w tym przypadku wystarcza na co najmniej miesiąc. Dzięki dwóm 37-gramowym porcjom suplementu otrzymasz 44 gramy białka, w tym co najmniej 17 gramów BCAA i glutaminy. Preparat najlepiej stosować w fazie przyrostu masy mięśniowej. Wynika to przede wszystkim z wysokiej zawartości kalorii ogółem (140 kcal w porcji ze względu na dość wysoką zawartość węglowodanów) przy niezbyt imponujących stężeniach białka (nieco poniżej 60%).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mutant 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mutant.
Kup Mutant Whey Protein 2.3 kg
PVL, Odżywki białkowe, MUTANT WHEY, 2720 g, czekolada | 199 zł |
MUTANT Mutant Whey - 2270g - Chocolate Fudge Brownie - Odżywki białkowe | 219 zł |
PVL MUTANT WHEY 2270g | 133 zł |
MUTANT Mutant Whey - 2270g - Triple Chocolate - Odżywki białkowe | 208 zł |
Modyfikacje Mutant Whey Protein
Ceny na Mutant Whey Protein |
---|---|---|---|---|
Mutant Whey Protein 2.3 kg | od 133 zł | 5 oferty | ||
Mutant Whey Protein 4.5 kg | od 208 zł | 2 oferty |