Kosiarka Murray EQ2-500
Zdjęcia 13 |
Murray EQ2-500
Silnik:benzynowy
Moc:2030 W
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:46 cm
Wysokość koszenia:od 25 mm, do 75 mm
Pojemnik na trawę:50 l
Waga:22.5 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne EQ2-500
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Murray 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Murray.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Murray EQ2-500
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Murray Kosiarka benzynowa EQ2-500 z własnym napędem 4 w 1 18/46 cm z łatwą | 2 912 zł |
Nac Kosiarka spal. napęd b&s 140cc 500e eq2-500 murray | 1 905 zł |
Kosiarka spalinowa Murray EQ2-500 | 2 411 zł |
Kosiarka spalinowa z napędem 46cm 500E - EQ2-500 | 1 699 zł |
Kosiarka spalinowa EQ2-500 2kW 140cm3 Murray | 1 499 zł |
Kosiarka spalinowa z napędem Murray EQ2-500 i silnikiem Briggs szerokość k | 1 869 zł |
Kosiarka spalinowa bez napędu Murray EQ2-400 z silnikiem 125cc Briggs&Stra | 1 869 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →