Elektryczne nożyce do blachy MSW BLS-300 (6096)
Zdjęcia 5 |
MSW BLS-300 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSW 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSW.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSW BLS-300
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nożyce elektryczne do blachy - 625 W - 1000 obr./min - 4 mm | 649 zł |
Elektryczne nożyce do blachy falistej i trapezowej MSW BLS-300 do 4 mm | 689 zł |
Elektryczne nożyce do blachy falistej i trapezowej MSW BLS-300 do 4 mm | 700 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →