MSI Vigor GK50 Low Profile
Wideo 17Zdjęcia 5 |
MSI Vigor GK50 Low Profile |
|
Pełnowymiarowa profesjonalna klawiatura do gier z niskoprofilowymi przełącznikami mechanicznymi, wytrzymałym metalowym korpusem skeleton, indywidualnym podświetleniem LED RGB i funkcją Full Keys Anti-Ghosting (N-key roll over). Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej, skierowany do zapalonych graczy i początkujących / doświadczonych graczy e-sportowych. Wysokiej jakości przełączniki mechaniczne Kailh Low Profile zapewniają ultraszybką reakcję z minimalnym opóźnieniem (pełny skok 3 mm, zamknięcie 1,5 mm), niesamowitą trwałością (minimum 50 M + naciśnięcia klawiszy) i zrównoważoną siłą aktywacji 50 g.
Dzięki krótkiemu skokowi klawisza i wyraźnemu kliknięciu, Niskoprofilowa klawiatura MSI Vigor GK50 nadaje się również do szybkiego i wygodnego pisania. Do skonfigurowania urządzenia wykorzystywane jest autorskie narzędzie MSI Dragon Center, które umożliwia tworzenie do trzech profili użytkowników ustawień kluczowych, rejestrowanie makr, elastyczną konfigurację zachowania podświetlenia i aktualizację oprogramowania układowego klawiatury po wydaniu aktualizacji. W zestawie klucz do zdejmowania klawiszy i dwa zapasowe przyciski (lewy Ctrl i Alt).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Kup MSI Vigor GK50 Low Profile
Wszystkie ceny 7 →Msi Vigor Gk50 Low Profile Us Klawiatura GamingowaS11-04Us254-Ga7 S11-04US | 469 zł |
MSI Vigor GK50 Low Profile US KL-G-MSI-014 | 499 zł |
Klawiatura mechaniczna MSI Vigor GK50 Low Profile US S11-04US254-GA7 | 534 zł |
Klawiatura MSI Vigor GK50 S11-04US254-GA7 | 500 zł |
MSI Vigor GK50 klawiatura niskoprofilowa USB QWERTZ holenderska czarna met | 473 zł |
MSI Klawiatura Vigor gk50 Low Profile PT Portugues S11-04PT213-GA7 | 541 zł |
Klawiatura mechaniczna MSI Vigor GK50 Low Profile US S11-04US254-GA7 | 528 zł |