Laptop MSI Modern 15 B5M
Wideo 2Zdjęcia 21 | Produkt jest niedostępny |
Modyfikacje MSI Modern 15 B5M 0
Ten model nie jest dostępny w sprzedaży |
Wideo recenzje
Ноутбук MSI Modern 15 B5M-002RU, запуск игр
15 grudnia 20223 861 przegląd
Unboxing MSI Modern 15 A4M and 14 B5M Ryzen 7 5700U Laptops
3 kwietnia 20226 412 przegląd
Polecamy
od 18 499 zł
wyświetlacz 16 ", 2560x1600 (16:10), procesor Intel, Core Ultra 9, GPU RTX 4090, pamięć RAM 32 GB, dysk 2048 GB, waga 1.95 kg
od 6 299 zł
wyświetlacz 15.3 ", 2880x1864, procesor, Apple M3, GPU M3 10-Core, pamięć RAM 8 - 24 GB, dysk 256 - 2048 GB, waga 1.51 kg
od 5 199 zł
wyświetlacz 13.6 ", 2560x1664, procesor, Apple M3, GPU M3 10-Core / M3 8-Core, pamięć RAM 8 - 24 GB, dysk 256 - 2048 GB, waga 1.24 kg
od 3 649 zł
wyświetlacz 17.3 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Core i5, GPU RTX 4050, pamięć RAM 16 GB, dysk 512 GB, waga 2.53 kg
od 3 299 zł
wyświetlacz 16 ", 2560x1600 (16:10), procesor Intel, Core i5, GPU RTX 3050 / RTX 3060, pamięć RAM 16 GB, dysk 512 GB, waga 2.6 kg
od 1 305 zł
wyświetlacz 15.6 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Celeron - Core i7, GPU Iris Xe Graphics G7 80EUs - UHD Graphics 64EUs, pamięć RAM 8 / 16 GB, dysk 256 / 512 GB, waga 1.74 kg
od 3 898 zł
wyświetlacz 15.6 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Core i5, GPU RTX 4060, pamięć RAM 16 GB, dysk 512 GB, waga 2 kg
od 4 749 zł
wyświetlacz 17.3 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Core i5, GPU RTX 4060, pamięć RAM 16 GB, dysk 512 GB, waga 2.7 kg
od 4 559 zł
wyświetlacz 17.3 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Core i5, GPU RTX 4050, pamięć RAM 16 GB, dysk 512 GB, waga 2.7 kg
od 5 395 zł
wyświetlacz 15.3 ", 2880x1864, procesor, Apple M2, GPU M2 10-Core, pamięć RAM 8 / 16 GB, dysk 256 - 1024 GB, waga 1.51 kg
od 3 850 zł
wyświetlacz 15.6 ", 1920x1080 (16:9), procesor Intel, Core i5, GPU RTX 3050 - RTX 4060, pamięć RAM 16 / 32 GB, dysk 512 GB, waga 2.3 kg
od 2 249 zł
wyświetlacz 15.6 ", 1920x1080 (16:9), procesor AMD, Ryzen 5 / Ryzen 7, GPU GTX 1650 - RTX 3050 Ti, pamięć RAM 8 / 16 GB, dysk 512 GB, waga 2.3 kg