Płyta główna MSI MEG Z690 ACE
Wideo 7Zdjęcia 6 | od 1 738 do 2 076 zł dodaj do listymoje listy |
MSI MEG Z690 ACE
Przeznaczenie:gamingowa
Format:E-ATX
Socket:Intel LGA 1700
Chipset:Intel Z690
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR5 4 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:6666 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:M.2
Złącza dodatkowe:Thunderbolt 4, DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8+8 pin
Wszystkie dane techniczne
Seria MSI MEG (ekstremalny overclocking)Porównaj w tabeli →
od 3 773 zł
E-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, USB C, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 10 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 5 932 zł
E-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670, 4 x DDR5, DIMM, 6666 MHz, USB C, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 10 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 3 148 zł
E-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, Thunderbolt 4, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 4 334 zł
E-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, Thunderbolt 4, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 10 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 100 zł
mini-ITX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel Z490, 2 x DDR4, DIMM, 5000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt 3, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 738 zł
E-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6666 MHz, USB C, DisplayPort, Thunderbolt 4, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, SLI, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 2 941 zł
E-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, Thunderbolt 4, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 319 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel Z590, 2 x DDR4, DIMM, 5600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 960 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1151 v2, chipset Intel Z390, 4 x DDR4, DIMM, 4500 MHz, USB C, M.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 2 448 zł
E-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD X570, 4 x DDR4, DIMM, 5000 MHz, USB C, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, SLI, CrossFire, DualBIOS, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 720 zł
mini-ITX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel Z590, 2 x DDR4, DIMM, 5600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt 4, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 2 380 zł
E-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel Z590, 4 x DDR4, DIMM, 5600 MHz, USB C, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 10 Gb/s, SLI, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 193 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6666 MHz, USB C, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, SLI, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 2 792 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD X570S, 4 x DDR4, DIMM, 5500 MHz, USB C, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
Wideo recenzje
MSI Meg Z690 Ace Motherboard overview
26 stycznia 20242 781 przegląd
MSI Meg Z690 Ace & Unify prep & BIOS Update
3 lutego2 291 przegląd
LIVE: Dragon's Breath PC Build - "Lustrous Aesthetics, Pure Performance" - MSI MEG Z690 ACE Prep
17 lutego6 617 przegląd
Black PC Build | No RGB | LANCOOL III | i9-12900K | RTX 3090 | MEG Z690 ACE
24 lipca 202296 330 przegląd
This Z690 Motherboard Is INSANE! | MSI MEG Z690 ACE Unboxing & First Impressions
26 lutego 202211 286 przegląd
MSI MEG Z690 ACE BIOS Overview
18 kwietnia 20229 371 przegląd
MEG Z690 ACE Motherboard - LUSTROUS AESTHETICS, PURE PERFORMANCE | Gaming Motherboard | MSI
29 października 202134 094 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 799 zł
E-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 10 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 109 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 394 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 739 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 485 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 532 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2