Grill kontaktowy MPM MGR-09M stal nierdzewna
MPM MGR-09M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MPM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MPM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MPM MGR-09M stal nierdzewna
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MPM - MGR-09M Grill elektryczny Dwa sposoby grillowania - Z płytą górną o | 179 zł |
MPM Grill MPM MGR-09 M Stalowo-czarny | 200 zł |
MPM Grill elektryczny MGR-09M HKMPMGRMGR09M00 | 199 zł |
MPM MGR-09M czarno-srebrny AGDM-GRIL-MPM-002 | 213 zł |
MPM MGR-09M | 190 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →