Słuchawki
Mozos True Air ANC
Zdjęcia 14 |
Mozos True Air ANC |
|
Aktywna redukcja szumów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mozos True Air ANC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki HiFuture True Air TWS (TRUEAIRANC-BK) | 192 zł |
MOZOS TRUE AIR ANC słuchawki TWS czarne bezprzewodowe | 199 zł |
Mozos True Air Anc Słuchawki Tws Białe | 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →