Frytkownica beztłuszczowa MOZANO AGD-FRY-01
Zdjęcia 10 |
MOZANO AGD-FRY-01 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MOZANO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MOZANO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MOZANO AGD-FRY-01
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Frytkownica beztłuszczowa MOZANO Active Fryer Srebrny Air Fryer | 279 zł |
FRYTKOWNICA BEZTŁUSZCZOWA FRYTOWNICA AIR FRYER 1500W SEPARATOR MOCNA 4L | 249 zł |
Frytkownica beztłuszczowa MOZANO Active Fryer Srebrny Air Fryer MOZANO ŚCI | 279 zł |
Frytkownica Beztłuszczowa 4L Mozano Active Fryer Silver 1500W | 280 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości frytkownicy MOZANO AGD-FRY-01:
- W zestawie dodatkowy ruszt grillowy.
PodobnePorównaj w tabeli →