Frytkownica beztłuszczowa Xiaomi Smart Air Fryer 3.5L
Wideo 16Zdjęcia 21 |
Xiaomi Smart Air Fryer 3.5L |
|
Sterowanie przez aplikację mobilną lub asystenta głosowego
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi Smart Air Fryer 3.5L
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Frytownica Beztłuszczowa Xiaomi Mi Smart Air Fryer 35L BHR4849EU | 301 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5l (BHR4849EU) | 289 zł |
XIAOMI Frytownica Mi Smart Air Fryer 3,5L HKXIAFR00001000 | 398 zł |
Beztłuszczowa Xiaomi Mi Smart Air Fryer biały AGDM-FRY-XIA-001 | 301 zł |
Frytkownica beztłuszczowa XIAOMI Mi Smart MAF02 Air Fryer (Wi-Fi) | 301 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości frytkownicy Xiaomi Smart Air Fryer 3.5L:
- Ruszt do grillowania
PodobnePorównaj w tabeli →