Motospeed CK107 Blue Switch (mtk96mb)
Wideo 7Zdjęcia 11 |
Motospeed CK107 Blue Switch Outemu Blue (Clicky)Outemu Red (Linear) |
|
Niezawodna i responsywna pełnowymiarowa mechaniczna klawiatura do gier JIS z konfigurowalnym podświetleniem LED RGB. Pozycjonowany jako przystępny cenowo produkt średniej klasy, skierowany do szerokiego grona początkujących i doświadczonych graczy szukających niezawodnej klawiatury do gier w rozsądnej cenie. Obsługuje funkcję Anti-Ghosting, która zapobiega fałszywym podwójnym wyzwalaczom w celu precyzyjnej kontroli rozgrywki.
Różni się od tańszych modeli zastosowaniem wytrzymałego aluminiowego korpusu oraz mechanicznych przełączników Outemu Blue, które są wierną kopią legendarnego Cherry MX. Zoptymalizowana konstrukcja i jakość przełączników zapewniają klawiaturze Motospeed CK107 dużą szybkość i precyzję naciśnięć klawiszy, co jest szczególnie ważne dla strzelców wyczynowych. Na uwagę zasługuje również zawartość informacyjna dotykowego sprzężenia zwrotnego, doskonała niezawodność (50 milionów operacji) oraz spektakularny wygląd. Podwójnie formowane nasadki klawiszy są niezwykle trwałe. Aluminiowa obudowa zapewnia szybki i łatwy dostęp do przełączników, umożliwiając wyjęcie i zmianę położenia klawiszy i samych przełączników, co znacznie ułatwia odkurzanie i naprawę/dostosowanie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Motospeed 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Motospeed.
Kup Motospeed CK107 Blue Switch
Wszystkie ceny 9 →Klawiatura MOTOSPEED CK107 Rainbow Blue | 250 zł |
Klawiatura MOTOSPEED CK107 | 200 zł |
Klawiatura MOTOSPEED CK107 Rainbow Blue CK107 RAINBOW-BLUE-W | 250 zł |
Klawiatura mechaniczna Motospeed CK107 RGB (czarna) | 125 zł |
Klawiatura mechaniczna Motospeed CK107 RGB (czarna) | 156 zł |
Modyfikacje Motospeed CK107
Ceny na Motospeed CK107 |
---|---|---|---|---|
Motospeed CK107 Blue Switch | od 125 zł | 11 oferty | ||
Motospeed CK107 Red Switch | od 250 zł | 3 oferty |