Smartwatch
Motorola Moto Watch 100
Wideo 8Zdjęcia 10 |
Motorola Moto Watch 100
Wyświetlacz:1.3 ", 360x360 px, TFT
Obudowa:aluminium, 50
Powiadomienia:sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, poziom tlenu we krwi
Sport i turystyka:GPS
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Moto Watch 100
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Motorola 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Motorola.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Motorola Moto Watch 100
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartwatch MOTOROLA Moto Watch 100 Czarny | 398 zł |
Smartwatch Motorola Moto Watch 100 Czarny (ME-MO-B002) | 399 zł |
Smartwatch MOTOROLA Moto Watch 100 Czarny ME-MO-B002 | 398 zł |
Motorola Moto Watch 100 Phantom, czarny | 399 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →