Смартгодинник
Motorola Moto Watch 70
Фото 6 |
Motorola Moto Watch 70
Дисплей:1.69 ", 280x240 пікс, TFT
Корпус:метал, IP67
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр
Заряджання годинника до 100% за 25 хв.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Moto Watch 70
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motorola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motorola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Motorola Moto Watch 70
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Motorola Smartwatch Czarny 169" MOSWZ70 | 259 zł |
MOTOROLA Smartwatch MOTOROLA moto watch 70 Różowe złoto Różowo-złoty | 299 zł |
Smartwatch Motorola Moto Watch 70 Black ZEG-SMW-MOT-021 | 259 zł |
Smartwatch MOTOROLA Moto Watch 70 Czarny | 259 zł |
Smartwatch MOTOROLA Moto Watch 70 Czarny | 259 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →