Suszarka Moser Edition Pro 2 4332-0050
Zdjęcia 3 |
Moser Edition Pro 2 4332-0050 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Moser 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Moser.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Moser Edition Pro 2 4332-0050
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Edition Pro 2 - klasyczna profesjonalna suszarka do włosów o mocy 2 000 W | 269 zł |
Suszarka Moser MOSER 4332-0050 EditionPro2 Hair dryer | 239 zł |
Moser 4332-0050 edition pro 2/ suszarka do włosów | 249 zł |
Moser Edition Pro 2, suszarka do włosów, 2000W | 220 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →