Słuchawki
Monoprice Monolith M1060 (16050)
Wideo 16Zdjęcia 6 |
Monoprice Monolith M1060 |
|
Duże profesjonalne słuchawki studyjne. Przetworniki planarne 106 mm.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Monoprice 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Monoprice.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Monoprice Monolith M1060
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monolith M1060 116050 Słuchawki Czarny/Brązowy 2997 x 3099 x 1245 cm | 1 527 zł |
Monoprice Monolith M1060 Nauszne Czarno-brązowy | 1 479 zł |
Słuchawki MONOPRICE Monolith M1060 | 1 672 zł |
Monoprice Monolith M1060 Nauszne Czarno-brązowy | 1 529 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →