Hulajnoga Momi Elios
Zdjęcia 42 |
Momi Elios |
|
Niezawodna dziecięca hulajnoga 2 w 1, która może również pełnić funkcję rowerka biegowego. Producent jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej 2020 roku, który spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. Może być używany przez dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Transformująca hulajnoga jest wyposażona w duże przednie koło i podwójne tylne koła, co zapewnia jej dodatkową stabilność.
Może pracować w dwóch podstawowych konfiguracjach. Pierwsza opcja - z siedziskiem, to rowerek biegowy dla dzieci w wieku 18-24 miesięcy. Za naciśnięciem przycisku i obrotem siedziska o 360° rodzice mogą zamienić rowerek biegowy w prawdziwą hulajnogę z szeroką platformą nośną, która pokryta jest specjalną powłoką zapobiegającą ślizganiu się butów lub stóp. Dzięki hulajnodze Momi Elios każde dziecko w łatwy i szybki sposób opanuje umiejętności jazdy konnej, nauczy się utrzymywać równowagę i prawidłowo koordynować swoje ruchy. Niezawodna, mocna, ale jednocześnie lekka rama urządzenia wykonana jest ze stali. Wysokość kierownicy można regulować w zależności od wzrostu dziecka (zakres regulacji od 53 do 73 cm). Tylne koła z oświetleniem LED nie tylko nadają konstrukcji efektowny wygląd, ale również pomagają poprawić widoczność dziecka w ciemności, co zwiększa bezpieczeństwo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Momi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Momi.
Kup Momi Elios
Wszystkie ceny 7 →MoMi Hulajnoga 2 w 1 ELIOS rowerek biegowy i hulajnoga dla dzieci do 25 kg | 141 zł |
Hulajnoga MoMi Elios Szary | 148 zł |
Hulajnoga trójkołowa i jeździk MoMi Elios 2 w 1, żółta | 139 zł |
Hulajnoga jeździk 2w1 MoMi Elios czarno-pomarańczowa | 148 zł |
Hulajnoga MoMi Elios Żółty | 152 zł |
Hulajnoga jeździk 2w1 MoMi Elios różowa | 144 zł |
MoMi, Hulajnoga jeździk 2w1 Elios, żółta | 149 zł |