Obudowa MODECOM OBERON PRO SILENT biały (AT-OBERON-PS-20-000000-0002)
Wideo 3Zdjęcia 19 |
MODECOM OBERON PRO SILENT biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Przedziały 5,25 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup MODECOM OBERON PRO SILENT biały
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MODECOM OBERON PRO SILENT BIAŁA OBUDOWA KOMPUTEROWA KOMCPOC00000014 | 239 zł |
Modecom Oberon Pro Silent biała OB-MOD-0013 | 269 zł |
Obudowa MODECOM Oberon Pro Silent Biały | 239 zł |
MODECOM OBERON PRO SILENT BIAŁA OBUDOWA KOMPUTEROWA 42592 | 244 zł |
Obudowa MODECOM Oberon Pro Silent Biały | 239 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje MODECOM OBERON PRO SILENT
Ceny na MODECOM OBERON PRO SILENT |
---|---|---|---|---|
MODECOM OBERON PRO SILENT biały | od 239 zł | 15 oferty | ||
MODECOM OBERON PRO SILENT czarny | od 239 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →