Ekspres do kawy Moccamaster KBGT 20 Black czarny (89402)
Zdjęcia 7 |
Moccamaster KBGT 20 Black |
|
Dzbanki termiczne z wewnętrzną szklaną kolbą. Pełny dzbanek do kawy pozostaje gorący do 3 godzin w temperaturze 80°C.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Moccamaster 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Moccamaster.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Moccamaster KBGT 20 Black czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Moccamaster KBGT 20 | 1 999 zł |
Moccamaster Moccamaster KBGT 20 Black Ekspres przelewowy | 2 345 zł |
Ekspres przelewowy Moccamaster KBGT 89402 | 1 999 zł |
Moccamaster KBGT 20 Black - Ekspres przelewowy 89402 | 2 299 zł |
KBGT 20 Black Ekspres przelewowy | 2 345 zł |
Moccamaster KBGT 20 | 1 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →