Ekspres do kawy Moccamaster KBG Select Matt Black grafit (53983)
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Moccamaster KBG Select Matt Black grafit |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Moccamaster 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Moccamaster.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Moccamaster KBG Select Matt Black grafit
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przelewowy Moccamaster KBG 741 Select Matt Black AGDM-EKS-MCCM-030 | 1 040 zł |
Moccamaster KBG 741 Select Czarny | 1 040 zł |
Moccamaster Moccamaster KBG 741 Select Matt Black Ekspres przelewowy 1250 | 1 180 zł |
Ekspres przelewowy Moccamaster KBG 741 Select Czarny matowy | 1 040 zł |
KBG 741 Select Matt Black Ekspres przelewowy | 1 180 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Moccamaster KBG Select Matt Black:
- Blokada kapania
Modyfikacje Moccamaster KBG Select Matt Black
Ceny na Moccamaster KBG Select Matt Black |
---|---|---|---|---|
Moccamaster KBG Select Pastel Yellow beżowy | od 1 097 zł | 11 oferty | ||
Moccamaster KBG Select Off White biały | od 979 zł | 10 oferty | ||
Moccamaster KBG Select Red Metallic bordowy | od 1 040 zł | 11 oferty | ||
Moccamaster KBG Select Polished Silver chrom | od 939 zł | 11 oferty | ||
Moccamaster KBG Select Copper ciemnobrązowy | od 1 069 zł | 7 oferty | ||
Moccamaster KBG Select Black czarny | od 995 zł | 12 oferty | ||
Moccamaster KBG Select Red czerwony | od 937 zł | 12 oferty | ||
Moccamaster KBG Select Matt Black grafit | od 1 040 zł | 11 oferty | ||
Moccamaster KBG Select Midnight Blue granatowy | od 999 zł | 6 oferty | ||
Moccamaster KBG Select Pastel Green jasnozielony | od 1 099 zł | 10 oferty | ||
Moccamaster KBG Select Forest Green oliwkowy | od 1 108 zł | 4 oferty | ||
Moccamaster KBG Select Yellow Pepper piaskowy | od 999 zł | 11 oferty | ||
Moccamaster KBG Select Orange pomarańczowy | od 979 zł | 7 oferty | ||
Moccamaster KBG Select Pink różowy | od 999 zł | 14 oferty | ||
Moccamaster KBG Select Matt Silver srebrny | od 949 zł | 9 oferty | ||
Moccamaster KBG Select Brushed stal nierdzewna | od 994 zł | 12 oferty | ||
Moccamaster KBG Select Stone Grey szary | od 899 zł | 10 oferty | ||
Moccamaster KBG Select Pastel Blue turkusowy | od 1 005 zł | 11 oferty | ||
Moccamaster KBG Select Turquoise turkusowy | od 990 zł | 10 oferty | ||
Moccamaster KBG Select Brushed Brass złoty | od 1 082 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →