Opona motocyklowa Mitas B-4 2.25 -18 42J
Mitas B-4 2.25 -18 42J |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mitas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mitas.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mitas B-4 2.25 -18 42J
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MITAS - Opona Mitas B4-18 225-18 Wzmocniona 42J TT - 48349 2 1/4 -18 42J B | 314 zł |
Mitas B4 ( 2.25-18 TT 42J tylne koło, koło przednie ) 70000790 | 166 zł |
Mitas B4 (2.25/ R18 42J) 70000790 | 159 zł |
Mitas B4 Rf 42j Tt Front Or Rear Tire Posrebrzany 2.25 / R18 9001572 | 108 zł |
Mitas B4 ( 2.25-18 TT 42J tylne koło, koło przednie ) | 168 zł |
Modyfikacje Mitas B-4 2.25 -18 42J
Ceny na Mitas B-4 2.25 -18 42J |
---|---|---|---|---|
Mitas B-4 2.5 -17 43J | od 115 zł | 4 oferty | ||
Mitas B-4 2.25 -17 39J | od 113 zł | 4 oferty | ||
Mitas B-4 2.25 -17 39J WW | od 283 zł | 3 oferty | ||
Mitas B-4 2.25 -18 42J | od 108 zł | 5 oferty | ||
Mitas B-4 2.25 R18 42J WW | od 191 zł | 4 oferty |
Podobne