Kolumny głośnikowe Mission Lx-2
Zdjęcia 6 |
Mission Lx-2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mission 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mission.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mission Lx-2
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mission LX-2 czarny | 599 zł |
Mission LX-2 | 599 zł |
Mission LX-2 orzech | 599 zł |
Mission LX-2 biały | 599 zł |
Mission LX-2 MKII | 775 zł |
Mission LX-2 MKII (czarny) | 775 zł |
Mission LX-2 MKII (biały) | 775 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →