Opona letnia Minerva F209 205/55 R16 94V
Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Minerva F209 205/55 R16 94V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Minerva 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Minerva.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Minerva F209 205/55 R16 94V
Ceny na Minerva F209 205/55 R16 94V |
---|---|---|---|---|
Minerva F209 205/55 R16 91H | od 349 zł | 1 oferta | ||
Minerva F209 205/55 R16 91V | od 298 zł | 1 oferta | ||
Minerva F209 205/55 R16 91W | od 429 zł | 1 oferta | ||
Minerva F209 205/55 R16 94V | od 402 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →