Hulajnoga Milly Mally MMX Raptor
Zdjęcia 12 |
Milly Mally MMX Raptor |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Milly Mally 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Milly Mally.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Milly Mally MMX Raptor
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hulajnoga wyczynowa MMX Raptor ABEC-9 wzmocniona srebrna 5947720 | 295 zł |
Hulajnoga wyczynowa MMX Raptor Srebrny | 280 zł |
Hulajnoga MMX Raptor Złoty (3670) | 370 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →