Kołowrotek Mikado Inazuma 3006FD (KDA017-3006FD)
Mikado Inazuma 3006FD |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mikado 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mikado.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mikado Inazuma 3006FD
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikado Inazuma Fd Spinning Reel Posrebrzany 3000 KDA017-3006FD | 81 zł |
Mikado Kołowrotek Inazuma 3006 Fd | 82 zł |
Kołowrotek Inazuma 3006FD 6 Łożysk Mikado | 74 zł |
Kołowrotek spinningowy Mikado Inazuma 3006 FD | 105 zł |
Kołowrotek spinningowy Mikado INAZUMA 3006 FD | 89 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →