Котушка Mikado Inazuma 2006FD (KDA017-2006FD)
Mikado Inazuma 2006FD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mikado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mikado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mikado Inazuma 2006FD
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mikado Inazuma Fd Spinning Reel Posrebrzany 2000 KDA017-2006FD | 80 zł |
Mikado Kołowrotek Inazuma 2006 Fd | 80 zł |
Kołowrotek Inazuma 2006FD 6 Łożysk Mikado | 73 zł |
Kołowrotek spinningowy Mikado Inazuma 2006 FD | 100 zł |
Kołowrotek Mikado Inazuma 2006 FD 5 + 1bb + szpula zapasowa | 80 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →