Pralka Miele WWI 860 WPS biały
Miele WWI 860 WPS biały |
|
Automatyczne dozowanie detergentów. Ekran dotykowy. Sterowanie za pomocą Wi-Fi.
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Miele 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Miele.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Miele WWI 860 WPS biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MIELE Pralka MIELE WWI 860 WCS Pwash&Tdos Biały, Chromowane drzwi | 8 049 zł |
Pralka MIELE WWI860 WCS PWash&Tdos 9kg 1600 obr A TwinDos | 7 939 zł |
Pralka MIELE WWI860 WCS PWash&Tdos 9kg 1600 obr A TwinDos | 8 000 zł |
Miele WWI860 9kg 1600obr/min | 7 939 zł |
Miele WWI860 9kg 1600obr/min | 8 149 zł |
Pralka Miele WWI860 WCS PWash&TDos&9kg EAN: 4002516262626 / Numer katalogo | 7 099 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →