Microsoft Surface Pro 8 128 GB (8PN-00001)
Wideo 18Zdjęcia 10 |
Nowa generacja zaawansowanych i popularnych tabletów firmy Microsoft, wprowadzona na rynek w 2021 roku. Tak jak poprzednio, kluczową cechą rodziny jest praca pod systemem operacyjnym Windows, a także możliwość podłączenia autorskiej klawiatury, co generalnie rozszerza funkcjonalność sprzętu o laptop, pozostawiając jednocześnie kompaktowość tabletu. Ale w porównaniu do swojego poprzednika (Surface Pro 7), to urządzenie może pochwalić się mocniejszymi procesorami i pojemną baterią, a także obsługą 4K dla głównego aparatu.
Ale zacznijmy od ekranu. Tablet Microsoft Surface Pro 8 jest wyposażony w duży 13-calowy wyświetlacz 2880x1920 z częstotliwością 120 Hz, który zapewnia płynne, szczegółowe oglądanie. Ogólnie rzecz biorąc, nadzienie sprzętu może się różnić w zależności od konkretnej modyfikacji. Tak więc niektóre urządzenia pracują na 2-rdzeniowym procesorze Core i3-1115G4, inne - jego bardziej zaawansowanym 4-rdzeniowym odpowiedniku Core i5-1135G7.
Ale w obu przypadkach wykorzystywane jest 8 GB pamięci RAM. Zestaw narzędzi komunikacyjnych wyróżnia się modułami Wi-Fi 6 i Bluetooth v 5.1, dwoma portami USB 4 z obsługą Thunderbolt 4, a także klasycznym złączem mini-Jack (3,5 mm) do przewodowego podłączenia słuchawek. Wbudowany akumulator o pojemności 6200 mAh zapewnia sprzętowi do 16 godzin ciągłej pracy podczas surfowania po Internecie. Tradycyjnie dla tej serii model wyposażony jest w niezawodny, autorski stojak, który pozwala na zamocowanie urządzenia pod kątem.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Microsoft 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Microsoft.
Modyfikacje Microsoft Surface Pro 8
Ceny na Microsoft Surface Pro 8 |
---|---|---|---|---|
Microsoft Surface Pro 8 128 GB | od 5 299 zł | 3 oferty | ||
Microsoft Surface Pro 8 128 GB / LTE | od 5 429 zł | 2 oferty | ||
Microsoft Surface Pro 8 256 GB | od 5 277 zł | 11 oferty | ||
Microsoft Surface Pro 8 256 GB / LTE | od 5 703 zł | 24 oferty | ||
Microsoft Surface Pro 8 512 GB | od 5 560 zł | 9 oferty | ||
Microsoft Surface Pro 8 512 GB / LTE | od 8 802 zł | 2 oferty | ||
Microsoft Surface Pro 8 1 TB | od 29 963 zł | 3 oferty |