Tablet
Microsoft Surface Pro 9 1 TB / 16 GB
Wideo 5Zdjęcia 13 |
Microsoft Surface Pro 9 1 TB / 16 GB
128 GB128 GB / 5G256 GB / 8 GB256 GB / 16 GB256 GB / 16 GB, 5G512 GB / 5G512 GB / 8 GB512 GB / 16 GB1 TB / 16 GB1 TB / 32 GB
System:Windows 11
Przekątna wyświetlacza:13 "
Rozdzielczość:2880x1920 px
Pamięć:1024 GB, RAM 16 GB
Procesor:Intel Core i7-1255U
Aparat:10 Mpx, nagrywanie 4K
Aparat przedni:5 Mpx
Materiał obudowy:metal
Waga:879 g
Dwa mikrofony do skutecznej redukcji szumów. Tablet z bezpiecznym rdzeniem Komputer z zabezpieczonym rdzeniem z ochroną przed atakami zewnętrznymi na poziomie oprogramowania układowego. Nowe procesory 12. generacji. Certyfikat Intel Evo (Gen 2) dla modeli 256 GB i większych.
Tablety z obsługą 5G wyposażone są jedynie w LPDDR4X RAM, procesory Qualcomm SQ 3, porty USB 3.2 Gen 1 oraz obsługę systemów nawigacji satelitarnej. We wszystkich modelach brakuje gniazda audio 3,5 mm.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Surface Pro 9 1TB/16GB
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Microsoft 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Microsoft.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Microsoft Surface Pro 9 1 TB / 16 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Microsoft Surface Pro 9 Platynowy QKV-00004 13''/i7/16GB/1TB/W11P TB-WIN-M | 12 499 zł |
Microsoft Surface Pro 9 1000 GB 33 cm (13") Intel® Core™ QKV-00004 QKV-000 | 12 784 zł |
Laptop Microsoft Microsoft Surface Pro 9 1000 GB 33 cm (13") Intel Core i7 | 10 298 zł |
Microsoft Surface Pro 9 1000 GB 33 cm (13") Intel® Core™ QKV-00004 | 12 798 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości tabletu Microsoft Surface Pro 9 1TB/16GB:
- Certyfikacja Intel Evo Gen 2 obejmuje następujące minimalne wymagania dotyczące urządzenia:
- – Obudź się z trybu uśpienia w mniej niż 1 sekundę;
- – 9 lub więcej godzin rzeczywistej pracy na baterii urządzenia z wyświetlaczem Full HD;
- – 4 lub więcej godzin pracy na baterii przy 30-minutowym ładowaniu na urządzeniach z wyświetlaczem Full HD;
- – Dostępność procesorów Intel Core 11. generacji i nowszych ze zintegrowaną grafiką Intel Xe.
Modyfikacje Microsoft Surface Pro 9
Ceny na Microsoft Surface Pro 9 |
---|---|---|---|---|
Microsoft Surface Pro 9 128 GB | od 5 931 zł | 1 oferta | ||
Microsoft Surface Pro 9 128 GB / 5G | od 7 341 zł | 3 oferty | ||
Microsoft Surface Pro 9 256 GB / 8 GB | od 3 636 zł | 34 oferty | ||
Microsoft Surface Pro 9 256 GB / 16 GB | od 4 000 zł | 37 oferty | ||
Microsoft Surface Pro 9 256 GB / 16 GB, 5G | od 6 418 zł | 14 oferty | ||
Microsoft Surface Pro 9 512 GB / 5G | od 7 520 zł | 6 oferty | ||
Microsoft Surface Pro 9 512 GB / 8 GB | od 6 931 zł | 5 oferty | ||
Microsoft Surface Pro 9 512 GB / 16 GB | od 6 890 zł | 17 oferty | ||
Microsoft Surface Pro 9 1 TB / 16 GB | od 10 298 zł | 4 oferty | ||
Microsoft Surface Pro 9 1 TB / 32 GB | od 12 380 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →