Планшет
Microsoft Surface Pro 9 256 ГБ / 8 ГБ, 5G
Відео 5Фото 13 |
Microsoft Surface Pro 9 256 ГБ / 8 ГБ, 5G
128 ГБ128 ГБ / 5G256 ГБ / 8 ГБ256 ГБ / 8 ГБ, 5G256 ГБ / 16 ГБ256 ГБ / 16 ГБ, 5G512 ГБ / 5G512 ГБ / 8 ГБ512 ГБ / 16 ГБ1 ТБ / 16 ГБ1 ТБ / 32 ГБ
Система:Windows 11
Діагональ дисплея:13 "
Роздільна здатність:2880x1920 пікс
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Microsoft SQ3
Камера:10 (МП), зйомка 4K
Селфі камера:5 МП
Матеріал корпуса:метал
Вага:883 г
Два мікрофони для ефективного шумоподавлення. Планшет із захищеним ядром Secured-core PC із захистом від зовнішніх атак на рівні прошивки. Нові процесори 12-го покоління. Сертифікація Intel Evo (2 покоління) для моделей 256 ГБ та більше.
Планшети з підтримкою 5G оснащуються лише ОЗП типу LPDDR4X, процесорами Qualcomm SQ 3, USB портами 3.2 Gen 1 та підтримкою супутникових навігаційних систем. У всіх моделях немає аудіороз'єм 3.5 мм.
Всі характеристики
Характеристики Surface Pro 9 256GB/8GB 5G
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості планшету Microsoft Surface Pro 9 256GB/8GB 5G:
- Сертифікація Intel Evo Gen 2 має такі мінімальні вимоги для пристрою:
- - Вихід зі сплячого режиму менш ніж за 1 секунду;
- - 9 або більше годин реального часу автономної роботи пристрою з дисплеєм Full HD;
- – 4 або більше годин автономної роботи при 30-хвилинній зарядці на пристроях із дисплеєм Full HD;
- – Наявність процесора Intel Core 11 покоління та вище з інтегрованою графікою Intel Xe.
Модификації Microsoft Surface Pro 9
Ціни на Microsoft Surface Pro 9 |
---|---|---|---|---|
Microsoft Surface Pro 9 128 ГБ | від 5 931 zł | 1 пропозиція | ||
Microsoft Surface Pro 9 128 ГБ / 5G | від 7 341 zł | 3 пропозиції | ||
Microsoft Surface Pro 9 256 ГБ / 8 ГБ | від 3 880 zł | 27 пропозицій | ||
Microsoft Surface Pro 9 256 ГБ / 8 ГБ, 5G | від 12 680 zł | 1 пропозиція | ||
Microsoft Surface Pro 9 256 ГБ / 16 ГБ | від 5 609 zł | 32 пропозиції | ||
Microsoft Surface Pro 9 256 ГБ / 16 ГБ, 5G | від 6 415 zł | 10 пропозицій | ||
Microsoft Surface Pro 9 512 ГБ / 5G | від 7 719 zł | 5 пропозицій | ||
Microsoft Surface Pro 9 512 ГБ / 8 ГБ | від 6 695 zł | 6 пропозицій | ||
Microsoft Surface Pro 9 512 ГБ / 16 ГБ | від 6 890 zł | 14 пропозицій | ||
Microsoft Surface Pro 9 1 ТБ / 16 ГБ | від 9 483 zł | 5 пропозицій | ||
Microsoft Surface Pro 9 1 ТБ / 32 ГБ | від 12 380 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →