SSD Micron 5300 MAX MTFDDAK480TDT-1AW1ZAB 480 GB
Micron MTFDDAK480TDT-1AW1ZAB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Micron 5300 MAX MTFDDAK480TDT-1AW1ZAB
Ceny na Micron 5300 MAX MTFDDAK480TDT-1AW1ZAB |
---|---|---|---|---|
Micron 5300 MAX MTFDDAK240TDT-1AW1ZAB 240 GB | od 966 zł | 1 oferta | ||
Micron 5300 MAX MTFDDAK960TDT-1AW1ZAB 960 GB | od 806 zł | 8 oferty | ||
Micron 5300 MAX MTFDDAK1T9TDT-1AW1ZAB 1.92 TB | od 1 376 zł | 8 oferty | ||
Micron 5300 MAX MTFDDAK3T8TDT-1AW1ZAB 3.84 TB | od 2 437 zł | 6 oferty |