Hulajnoga Micro MX Ramp
Zdjęcia 7 |
Micro MX Ramp |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micro MX Ramp
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Micro Mobility SA0190 hulajnoga godzinowa Micro ramp Black 81 cm | 433 zł |
Micro Ramp cyan | 499 zł |
Hulajnoga freestylowa dziecięca Micro Ramp cyan | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI N | 500 zł |
Hulajnoga freestylowa dziecięca Micro Ramp black | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI | 500 zł |
Hulajnoga freestylowa dziecięca Micro Ramp black | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI | 500 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →