Kickboard Micro Maxi Deluxe Pro
Wideo 1Zdjęcia 24 |
Micro Maxi Deluxe Pro |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micro Maxi Deluxe Pro
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Micro Maxi Deluxe Pro Szary/Aqua MMD088 | 679 zł |
Maxi Micro Deluxe Pro szaro-zielona | 679 zł |
Micro Maxi Deluxe Pro Grey/Aqua MMD088 | 679 zł |
Hulajnoga trójkołowa dziecięca Micro Maxi Deluxe Pro black/red | WYSYŁKA W | 680 zł |
Hulajnoga trójkołowa dziecięca Micro Maxi Deluxe Pro black/red | WYSYŁKA W | 680 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →