Opona motocyklowa Michelin Road Classic 110/80 -18 58V
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Michelin Road Classic 110/80 -18 58V 3.25 B 19 " 54 H 4 B 18 " 64 H 90/90 B 18 " 51 H 100/80 B 17 " 52 H 100/90 B 18 " 56 H 100/90 B 19 " 57 V 100/90 R 18 " 56 V 110/70 B 17 " 54 H 110/80 B 17 " 57 V 110/80 B 18 " 58 V 110/90 B 18 " 61 V 120/90 R 18 " 65 V 130/70 B 17 " 62 H 130/70 B 18 " 63 H 130/80 B 17 " 65 H 130/80 B 18 " 66 V 130/90 R 17 " 68 V 140/80 B 17 " 69 V 150/70 B 17 " 69 H 150/70 B 17 " 69 V |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Road Classic 110/80 -18 58V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Road Classic (110/80 R18 58V) 603265 | 568 zł |
Michelin Road Classic ( 110/80B18 TL 58V M/C, koło przednie ) | 588 zł |
Michelin Moto Road Classic 58v Tl M/c Front Road Tire Czarny 110 / 80 / R1 | 674 zł |
Opona Michelin 110/80 B18 ROAD CLASSIC F 58V TL - opony motocyklowe 603265 | 509 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Road Classic 110/80 -18 58V
Ceny na Michelin Road Classic 110/80 -18 58V |
---|---|---|---|---|
Michelin Road Classic 3.25 -19 54H | od 454 zł | 3 oferty | ||
Michelin Road Classic 4 -18 64H | od 429 zł | 4 oferty | ||
Michelin Road Classic 90/90 -18 51H | od 416 zł | 4 oferty | ||
Michelin Road Classic 100/80 -17 52H | od 336 zł | 6 oferty | ||
Michelin Road Classic 100/90 -18 56H | od 466 zł | 5 oferty | ||
Michelin Road Classic 100/90 -19 57V | od 494 zł | 4 oferty | ||
Michelin Road Classic 100/90 R18 56V | od 449 zł | 5 oferty | ||
Michelin Road Classic 110/70 -17 54H | od 419 zł | 4 oferty | ||
Michelin Road Classic 110/80 -17 57V | od 437 zł | 5 oferty | ||
Michelin Road Classic 110/80 -18 58V | od 509 zł | 4 oferty | ||
Michelin Road Classic 110/90 -18 61V | od 566 zł | 4 oferty | ||
Michelin Road Classic 120/90 R18 65V | od 559 zł | 5 oferty | ||
Michelin Road Classic 130/70 -17 62H | od 486 zł | 5 oferty | ||
Michelin Road Classic 130/70 -18 63H | od 517 zł | 6 oferty | ||
Michelin Road Classic 130/80 -17 65H | od 574 zł | 5 oferty | ||
Michelin Road Classic 130/80 -18 66V | od 633 zł | 5 oferty | ||
Michelin Road Classic 130/90 R17 68V | od 584 zł | 6 oferty | ||
Michelin Road Classic 140/80 -17 69V | od 658 zł | 3 oferty | ||
Michelin Road Classic 150/70 -17 69H | od 692 zł | 4 oferty | ||
Michelin Road Classic 150/70 -17 69V | od 393 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →