Opona letnia Michelin Pilot Sport PS2 205/55 R17 95Y
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Sport PS2 205/55 R17 95Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Sport PS2 205/55 R17 95Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Sport PS2 (205/55 R17 95Y) 277631 | 817 zł |
Opona Michelin 205/55 ZR17 PILOT SPORT PS2 95 Y XL FR N1 - opony letnie 27 | 769 zł |
Michelin Pilot Sport PS2 ( 205/55 ZR17 95Y XL N1 ) 277631 | 826 zł |
Michelin Pilot Sport PS2 ( 205/55 ZR17 95Y XL N1 ) | 836 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →