Opona motocyklowa Michelin Pilot Road 5 190/50 R17 73W
Wideo 8Zdjęcia 18 |
Michelin Pilot Road 5 190/50 R17 73W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Road 5 190/50 R17 73W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Road 5 ( 190/50 ZR17 TL (73W) tylne koło, M/C ) 811140 | 813 zł |
Michelin Moto Road 5 73w Tl M/c Road Tire Czarny 190 / 50 / R17 9000876 | 818 zł |
Michelin Road 5 (190/50 R17 73W) 811140 | 761 zł |
Opona Michelin 190/50 ZR17 PILOT ROAD 5 73W R - opony motocyklowe 81114 | 752 zł |
Michelin Road 5 ( 190/50 ZR17 TL (73W) tylne koło, M/C ) | 823 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Road 5 190/50 R17 73W
Ceny na Michelin Pilot Road 5 190/50 R17 73W |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Road 5 120/60 R17 55W | od 578 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Road 5 120/70 R17 58W | od 529 zł | 6 oferty | ||
Michelin Pilot Road 5 140/70 R17 66W | od 393 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Road 5 150/70 R17 69W | od 635 zł | 5 oferty | ||
Michelin Pilot Road 5 160/60 R17 69W | od 693 zł | 5 oferty | ||
Michelin Pilot Road 5 180/55 R17 73W | od 714 zł | 8 oferty | ||
Michelin Pilot Road 5 190/50 R17 73W | od 752 zł | 5 oferty | ||
Michelin Pilot Road 5 190/55 R17 75W | od 756 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →