Opona zimowa Michelin Pilot Alpin PA5 225/50 R17 98H Run Flat
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Alpin PA5 225/50 R17 98H Run Flat 225/50 R17 98 H 225/50 R17 98 H RunFlat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Alpin PA5 225/50 R17 98H Run Flat
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Alpin 5 ZP (225/50 R17 98H) 524829 | 950 zł |
Michelin Pilot Alpin 5 ZP ( 225/50 R17 98H XL, runflat ) 524829 | 952 zł |
Michelin Pilot Alpin 5 ZP ( 225/50 R17 98H XL, runflat ) | 965 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Alpin PA5 225/50 R17 98H Run Flat
Ceny na Michelin Pilot Alpin PA5 225/50 R17 98H Run Flat |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Alpin PA5 225/50 R17 98H | od 1 283 zł | 3 oferty | ||
Michelin Pilot Alpin PA5 225/50 R17 98H Run Flat | od 950 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →