Opona całoroczna Michelin CrossClimate 2 215/55 R17 98W
Wideo 23Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin CrossClimate 2 215/55 R17 98W 215/55 R17 94 V 215/55 R17 98 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin CrossClimate 2 215/55 R17 98W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE MICHELIN 215/55 R17 98W CROSSCLIMATE 2 XL | 877 zł |
Michelin CrossClimate 2 (215/55 R17 98W) 334245 | 767 zł |
Michelin CrossClimate 2 ( 215/55 R17 98W XL ) 334245 | 857 zł |
Michelin CrossClimate 2 ( 215/55 R17 98W XL ) | 884 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin CrossClimate 2 215/55 R17 98W
Ceny na Michelin CrossClimate 2 215/55 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Michelin CrossClimate 2 215/55 R17 94V | od 745 zł | 4 oferty | ||
Michelin CrossClimate 2 215/55 R17 98W | od 767 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →